O NAS

Od niemal 20 lat wspieramy naszych Klientów swoją wiedzą i pełnym zaangażowaniem w świadczone przez nas usługi. Nasz zespół tworzy grupa ekspertów, gotowa podołać najtrudniejszym wyzwaniom badawczym. 

Realizowane przez nas projekty wykonujemy w oparciu o gruntowną analizę rynku używając przy tym innowacyjnych metodologii badawczych. Dzięki temu mamy pewność, że pozyskiwane dane w znaczącym stopniu ułatwią podejmowanie trafnych, strategicznych decyzji naszym Klientom.

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie audytu jakości dystrybucji materiałów reklamowych – jednego z najważniejszych narzędzi do komunikacji Sieci handlowych z konsumentami. Pomagamy w planowaniu obszarów dystrybucji, dostarczamy wiedzy w ramach szeroko pojętego geomarketingu.

Tworzymy rozwiązania z zakresu systemów business intelligence, dzięki którym dane z naszych aplikacji badawczych w łatwy sposób integrujemy ze środowiskiem informatycznym naszych Klientów.

Jesteśmy aktywnym członkiem organizacji branżowych OFBOR, ESOMAR, PKJPA, posiadamy certyfikaty z zakresu kontroli jakości Ankieterów oraz bezpieczeństwa informacji zgodnie z RODO.

Zapytaj nas o ofertę dedykowaną dla Twojego biznesu...